O nas

Cała prawda o Elade.

Od 2003 roku projektuję ubrania pod nazwą Elade Street Wear.


Pewnego razu, podczas wykładów na studiach rysowałem różne rzeczy na kartce. Wiało nudą i oczywiście myślałem o mojej dziewczynie. Wiadomo byłem młody, pełen pasji, miałem przed sobą całe życie i wiele marzeń do spełnienia. Jednym z nich było stworzenie marki odzieżowej, związanej z moimi korzeniami, czyli deskorolką i kulturą hip hop. I tak sobie rysując łączyłem litery w słowa. Niespodziewanie moim oczom ukazał się wyraz, którego wcześniej nie widziałem – Elade. Jak tylko wróciłem do domu sprawdziłem w wyszukiwarce, czy istnieje takie słowo. Eureka! – nie było. I tak narodził się pomysł na nazwę brandu Elade Street Wear. Kiedyś ktoś zapytał mnie, co oznacza słowo Elade. Wówczas odpowiedziałem, że nic. Był rok 2003. Teraz powiedziałbym zupełnie inaczej…

Elade to ja i wszyscy ludzie, którzy od lat podążają ze mną w tym samym kierunku, trzymając się życiowych wartości – pasji, szacunku, przyjaźni oraz kreatywności. Jak to w życiu bywa często droga ta jest wyboista, ale mając otwarte głowy i przyjaciół dookoła idziemy pewnie do przodu. Robimy swoje podchodząc z szacunkiem do człowieka i natury. Nie robimy nic na siłę, ani wbrew sobie. Nie dajemy też w żaden sposób zgasić własnych pasji. Potrafimy bawić się i cieszyć tym co robimy.

Elade… słowo, które nic nie znaczyło. To my nadaliśmy mu wartość i określamy je w naszych czynach. Poprzez nasze działania i popularyzowanie sensownych wartości chcemy trafiać do świadomych ludzi. Dajemy im pozytywną energię, która do nas wraca.

Dzięki determinacji i pasji, mając wokół siebie dobrych ludzi udało mi się spełnić marzenie o własnym brandzie. Od 2003 roku projektuję ubrania pod nazwą Elade Street Wear. Produkcja odbywa się w Polsce w niewielkich szwalniach, czego wynikiem jest wysoka jakość produktów.

Tworzę z myślą o ludziach, którzy są związani z życiem ulicy. Żyją aktywnie, cenią wygodę, wysoką jakość i niepowtarzalny styl. To między innymi od nich czerpię inspirację do działania. Ubranie należy bowiem skroić na miarę człowieka, a nie człowieka na miarę ubrania. Dbam o każdy detal produktu. Elade – “Made in Poland with Passion”

Po wielu latach pracy i zabawy, smutkach i radościach nad marką Elade wiem już, że nigdy nie będzie łatwo. Wiem też, że obrałem właściwy kierunek. W tym momencie marka jest dla mnie połączeniem pracy z pasją, dzięki czemu mogę realizować marzenia swoje i wielu ludzi, których napotykam na swojej drodze.

Maciek