Crew

Elade Crew – ekipa szczęśliwych ludzi z otwartymi głowami, którzy podchodzą do życia z pokorą.

Kim byłby człowiek bez drugiego człowieka? Jak by się rozwijał i jak zachowywał?
Na te pytania nie odpowiemy, ponieważ do życia potrzebujemy ludzi, tak samo jak tlenu.
Bez względu na wiarę, hierarchię w społeczeństwie, wiek, czy kolor skóry najważniejszy dla nas jest po prostu człowiek. Człowiek, który podchodzi do życia z szacunkiem i potrafi żyć dla innych.
 
Czym jest dla nas ekipa? To bardzo mocne słowo, świadczące o sile charakterów ludzi z nią związanych. Każdy z nas jest inny, ale wszyscy jesteśmy równi! Za swoje czyny bierzemy pełną odpowiedzialność wiedząc, że reprezentujemy nie tylko siebie, ale całe Elade Crew. Założone cele osiągamy tylko ciężką, konsekwentną pracą, równo dzieląc obowiązki na wszystkich.
Potrafiliśmy odnaleźć siebie w nas samych, a teraz wspólnie idziemy do przodu, często wspierając się mentalnie.
Bierzemy od życia to, co najpiękniejsze – proste wartości. To one dają nam szczęście – pasja, szacunek, przyjaźń, kreatywność. Dzięki nim żyjemy swoim tempem, patrząc z boku na wyścig szczurów i bezsensowny system.four-ways-one-directionPrzyjaźń to jedna z najpiękniejszych wartości! Dzięki niej, idziemy przez życie z ludźmi, na których nam zależy. Czujemy się przez to pewniej i potrafimy o wiele więcej zdziałać.
Zawsze największe będą te najmniejsze rzeczy, które są blisko nas!

 

 • DJ Chmielix

  TURNTABLISM

  Turntablista stworzony w tajnych laboratoriach specjalnie dla potrzeb przemysłu muzycznego. Od wczesnych lat egzystował w urodzajnym świecie instrumentów skupiając (więcej…)
 • Rademenez

  BREAKDANCE / MUZYKA

  Urodzony w 1988 roku w Zielonej Górze. B-boy, raper, beatboxer, freestylowiec, organizator. W wieku 12 lat poznał pierwsze kroki bboyingu, które z zajawki przerodziły się w pasje, dzięki której tańczy do dziś. (więcej…)
 • Rex1 / Kaczorex

  POPPING

  Kaczorex / Rex 1. - uznawany za topowego tancerza we wschodniej Europie. Sędzia wielu polskich i międzynarodowych eventów. Swoje doświadczenie zdobył poprzez warsztaty, zawody, pokazy i reklamy (więcej…)
 • BBoy Sadlee

  BREAKDANCE

  Pierwsze kroki na parkiecie stawiał wraz z ekipą GSC z Lidzbarka Welskiego, natomiast sytuacja nabrała poważniejszych obrotów w 2006 roku podczas warsztatów z Alien Ness’em w Ornecie. (więcej…)
 • BBoy Skoora

  BREAKDANCE

  Uczeń. Nauczyciel. Sędzia. Podróżnik. Aktor. Tańcem zainteresował się w 2002 roku – podejmując pierwsze samodzielne próby. Jest współzałożycielem międzynarodowej organizacji hip-hopowej „Sinior Skad Family” (2004). Student Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie na Wydziale Teatru Tańca. Wiedzę zdobywał w Europie, Ameryce Północnej oraz Azji. Uczestniczył i wygrywał zawody taneczne w kraju, jak i zagranicą. W 2009 roku założył własną szkołę tańca „Sinior School”, która ma za zadanie przekazywać wiedzę kolejnym pokoleniom. Uczestnik 5. edycji „Over The Top” – zawodów, które skupiają tylko najlepszych tancerzy z Polski i zagranicy na specjalne zaproszenie organizatora. Wykładowca na 20. Międzynarodowej Konferencji Tańca Współczesnego i Festiwalu Sztuki Tanecznej w Bytomiu. Redaktor czasopisma „Flava Dance Magazine”. W 2010 roku wybrany liderem województwa lubuskiego, dwukrotnie osiągając podium. Zajmuje się również tańcem Rock Dance. Wraz z przyjacielem, Kostkiem, osiąga sukcesy na całym świecie - m.in. zwycięstwo w największych zawodach tańca Rocking na świecie "Rock Dance Summit 2" w Nowym Jorku (2013 r.). Na co dzień pracuje w zawodzie jako aktor w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim, współpracując na stałe z teatrami w Krakowie czy Poznaniu. Zwycięzca programów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Instytutów Adama Mickiewicza czy Instytutu Muzyki i Tańca, dzięki czemu ma okazję prezentować swoje możliwości i podróżować. Często zasiada jako sędzia oraz prowadzi liczne warsztaty taneczne. W środowisku znany jest ze swojego Toprock & Up Styles.

  „I’m not even gonna try to get fancy, you know why? Because Skoora is so real. His skills represent for themselves.” Alien Ness (2010) „This man got a mad flavor, good character and he follows the beat, you know what I’m saying. That’s the main important thing. He’s on top of this beat and he is himself. I really was impressed by him.” Y-Not (2009) Swoje umiejętności szkolił pod okiem najlepszych: Ynot (Rock Steady Crew), Ken Swift (7 Gems), Flow Master (Footwork Fanatix), Alien Ness (Zulu Kingz), Maurizio (7 Gems, Zulu Nation) czy Rock Bandit (Forever We Rock).
 • Sebek Zaleśkiewicz

  SKATEBOARDING

  Siemanko jestem Sebek, na desce spędziłem 8 lat mojego życia a przygoda z tą zajawką zaczęła sie w 2006 roku. Na początku jeździliśmy z chłopakami na osiedlowym spocie, była to zamknięta ulica niedaleko szpitala dziecięcego na osiedlu Rubinkowo gdzie mieliśmy poustawiane rożnego rodzaje rurki i grindboxy. Tam stawiałem swoje pierwsze kroki.

  Już od pierwszego dnia wiedziałem, że długo nie rozstanę się z deską. Niestety to co dobre szybko się kończy i tak po wspanialszych 2 latach spędzonych na "Zamkniętej" nasz ukochany spot został dla nas zatniemy, droga znów miała wrócić do użytku dziennego. Pamiętam ze z chłopakami zrobiliśmy wtedy akcje wzięliśmy jajka, puchy z farbami i zrobiliśmy trochę bałaganu w nocy na budowie hehe...młodzi i głupi .

  Po zamknięciu spotu przeniosłem się na "Blache" - skateprak przy ulicy Bema. Tam szybko wkręciłem się w ekipę, a moja zjawa osiągnęła po prostu apogeum i tak do dzisiaj trzymam się z ta sama ekipa z Blachy i nadal śmigamy - SNB siła ! Wspólne wyjazd, melanże, czy jakieś streetowe akcje po Toruniu. Deska dala mi wiele radości, w niczym w swoim życiu nie angażuje się tak jak w desce, co czasami utrudnia mi normalne funkcjonowanie, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz! Skate or die!

 • BBOY MINIGUN

  BREAKDANCE

  Urodzony 1992 w Olsztynie, jego przygoda zaczęła się od 2003 roku gdzie co wakacje na własnym podwórku w raz ze swoim przyjaciółmi dawali się ponosić wyobraźni próbując swoich sił w break-dance. Od 2005 zaczął systematycznie trenować i reprezentować takie ekipy jak WHO IS NEXT, kilka lat później KNOCKOUT GANG a dzisiaj SZTEWITE GANG! Uwielbia czysty i spokojny styl, pobrudzony ostrymi skillsami! Za największe osiągnięcie uważa odnalezienie radości w tańcu i robienie tego z czystej miłości, wygrane są skutkiem ubocznym trenowania i stylu życia oraz odnalezienie ludzi z którymi można dążyć podobną ścieżką, gdzie zrozumienie nie ma barier. Na dzień dzisiejszy żyje w Warszawie, natomiast pochodzi z Olsztyna. Kocha podróże i nowe doświadczenia. W Elade Crew od 2012 roku.

 • BBOY BEESKI

  BREAKDANCE

  Beeski to artysta, który urodził się 17 sierpnia 1991 r. w Grudziądzu. Jego znak zodiaku to Lew, który określa jego cechy charakteru. Hip-Hop wdarł się w jego ciało, umysł i dusze już w czasach podstawówki. Jego korzenie to Sztewite Squad i Różne Rodzaje Drewna, tam stawiał pierwsze kroki na przełomie 13/14 roku życia. Obecnie reprezentuje ekipy Sztewite Gang i Elade Crew. Kocha podróżować i uczyć się od życia. Jego największymi inspiracjami są Dragon Ball, rodzina, przyjaciele, ekipa i świat. Swój styl kreował inspirując się takimi ekipami jak Skill Methodz, Boogie Brats, Style Elements, Reprezentacja Konkretnego Stylu, oraz pojedynczymi postaciami z zachodniego wybrzeża USA, Kalifornii.

  To gdzie jest dziś w życiu to jego największe osiągnięcie. Na co dzień zajmuje się tworzeniem hip-hopowej odzieży, która ręcznie maluje, są to kurtki, czapki, buty, oraz płótna i ściany! Kocha wyzwania, czym więcej przeciwności tym więcej frajdy sprawia mu osiągnięcie celu.

  Obecnie rozpyla po całym świecie swą sztukę niczym pracowita "pszczoła", która posila się pyłkiem kwiatów życia codziennego.. W życiu kieruje się takimi hasłami jak: „Impossible Is Nothing”, „The World is Yours”, „Upadasz po to aby się podnieść”.

 • BBOY MACIO

  BREAKDANCE

  Założyciel ekipy "Sztewite Squad" w 2003 r. Pierwszy raz zobaczył breaking w 2000 r. na swoim osiedlu w Grudziądzu na Rządzu. W 2005 r. na warsztatach z Bboyem Cetowym zaczerpnął wiele wiedzy oraz inspiracji, wtedy zaczęła się jego prawdziwa przygoda z tańcem.

  „Teraz oddycham hip hopem i realizuje swoje marzenia, kocham wyzwania i mocne działania! SZTEWITE GANG & ELADE CREW! ONE LOVE”

 • BBOY HOKEY

  BREAKDANCE

  Urodzony w 1986 roku, dumny reprezentant miasta Mielec oraz dobrze wszystkim znanej breakingowej ekipy, a w zasadzie hiphopowego projektu Sztewite Gang. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 15 lat. Pierwsze kroki stawiane na lokalnym podwórku przerodziły się w życiową pasję, która prowadzi go przez życie, umożliwiając poznawanie nowych miejsc i ludzi z czego jak sam mówi czerpie największą inspiracje.

  Od tamtej pory wziął udział w ogromnej ilości zawodów i jamów, stoczył setki bitew i czerpał wiedzę od największych pionierów tego tańca z całego świata. Do dziś pozostaje aktywnym uczestnikiem sceny.

  Zwycięzca wielu prestiżowych imprez na krajowym podwórku m. in. takich jak „Run The Globe”, „Warsaw Challenge Poland”, „The Real Bboys Battle” czy dwukrotnie „Art of Breaking” i „Stylowe Uderzenie” itd. Ma na swoim koncie również sukcesy na scenie międzynarodowej z których najbardziej ceni sobie dotarcie do ćwierćfinału „Freestyle Session 13 World Finals” w Los Angeles, dostanie się do Great8 footwork contest podczas światowych finałów „Outbreak 7” w Orlando czy zwycięstwo w zawodach „The Jam” w Budapeszcie.

  Jest też silnie kojarzony z krakowską sceną gdzie mieszkając przez lata wyraźnie zaznaczył swoją obecność i zdobywał szacunek wygrywając wiele jamów oraz biorąc udział w najróżniejszych hiphopowych inicjatywach od pokazów po hostowanie imprez.

  Na początku 2013 roku zorganizował w Mielcu swój pierwszy event o nazwie „Time For Your Move”, który przyciągnął sporą rzeszę zajawkowiczów. Aktywnie uczestniczy w rozwoju breakingu w południowo-wschodniej Polsce, cały czas pomagając zdobywać młodym ludziom wiedzę i inspiracje do działania.

  W chwili obecnej mieszka w Warszawie i jest w trakcie pisania pracy licencjackiej.
 • BBOY ZIELAK

  BREAKDANCE

  Pochodzi z Tczewa. Jego przygoda z kultura hiphopową zaczęła się kiedy w jego ręce wpadła kaseta Kris Kross w 1993 r. i trwa do dziś. BBoyingiem zajął się pod koniec 2002 r., początkowo w ekipie Różne Rodzaje Drewna, w 2006 r. dołączył do ekipy Sztewite Gang.

  Charakterystyczny styl tańca przypominający puzzle, gdzie jeden ruch wynika z drugiego oraz orginalne numery są efektem jego pierwszych inspiracji tanecznych ekipami Style Elements i Originality Stands Alone. Jak sam mówi jego największym osiągnięciem nie są wygrane zawody tylko fakt, że przez bboying ma w sobie cały czas dziecięcy idealizm, który pcha go do przodu i każe mu spełniać marzenia. Na dzień dzisiejszy inspiracją na parkiecie jak i w życiu są dla niego bboye z jego ekipy SZTEWITE GANG.

  W połowie 2011 roku przeniósł się do Wrocławia, gdzie obecnie mieszka i szlifuje swój styl, który stał się już jego wizytówka w środowisku hiphop'owym. W grudniu 2013 dołączył do Elade Crew.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.